Pana acum am obtinut 51% din 60 de euro.
Ajuta comunitatea cu o donatie si primesti in schimb VIP permanent pe server-ul CS.NextGamer.Ro si pe forum !

Kinguin - Save on Every Game 728x90

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread Contributor: --Alexutzu--Interviu cu M0taNeL^
Staff
Interviu cu M0taNeL^

--Alexutzu--: Salut, bine ai venit la interviu!
M0taNeL^: Salut, bine te-am gasit. Ma bucur să fiu aici.
--Alexutzu--: Si noi ne bucuram ca te avem printre noi.
                       Cum te numesti?
M0taNeL^: De 20 de ani port numele de Mihai, dar mai toata lumea imi spune ''Miţă''. O variantă mai scurta.
--
Alexutzu--: Imi pare bine de cunostinta Miță.
M0taNeL^: Onoarea e de partea mea, Alex.
                  Ce ati dori sa aflati de la acest interviu?
--Alexutzu--: La acest interviu as dori sa aflu mai multe despre viata ta .
M0taNeL^: Cu mare drag.
--Alexutzu--: Care este ocupatia ta zi de zi?
M0taNeL^: Pai eu sunt ospătar, si toata saptamana lucrez, in afară de weekend-uri. Iar in acestea ma relaxez, ies la un suc, si ma odihnesc.
--Alexutzu--: Cu gagicile cum stai? Ai o prietena alaturi de tine in permanenta? 1
M0taNeL^: Nu, nu am relatie acum, dar, in viitorul apropiat, sper sa reusesc sa gasesc pe cineva care sa ma faca sa mai ies din această rutina. Nu de mult am incheiat ultima relatie.
--Alexutzu--: Asa sunt cu relatiile in ziua de azi. Azi esti maine nu mai esti. Stai linistit ca pentru fiecare exista cate o femeie fie ea rupta din rai sau bineinteles rupta din iad. 21
M0taNeL^: Da, normal, însă nici nu poți sta degeaba așteptând acea femeie perfectă pentru tine. In fine, continuand cu interviul.
--Alexutzu--: Da sa revenim la ale noastre.
                   Ce te a facut sa intri in aceasta comunitate?
M0taNeL^: Asa. Ei bine, am auzit despre aceasta comunitate de la un prieten, si mi-a placut serverul atat de mult încât am ajuns sa ii dedic atentia mea pentru a-l putea ingrijii alaturi de colegii mei pe care ii felicit pentru munca depusa.
--Alexutzu--: Si acel prieten mai este alaturi de tine, sa te sprijine in ceea ce faci?
M0taNeL^: Nu, el nu mai joaca cs 1.6 din pacate.. dar ca prieteni, suntem la fel de buni prieteni.
--Alexutzu--: In afara de cs 1.6 ce alte jocuri mai joci?
M0taNeL^: Pai ma mai joc league of legends, need for speed most wanted 2012. Din pacate nu am pc-ul necesar pentru a ma juca jocuri mai sofisticate.
--Alexutzu--: Cu restul staff.ului cum te intelegi?
M0taNeL^: Ma inteleg bine cu toti membrii din staff, si imi place ca tot este matur si foarte glumeț, nu se supara de la o gluma anume. Si daca ar rame toti cei care sunt, eu as fi multumit.
--Alexutzu--: Crezi ca ar mai trebui ceva facut la forum cat si la servere?
M0taNeL^: Ar fi dragut un radio sau un playlist sa se mai destinda atmosfera.
--Alexutzu--: Pe forum sau pe server?
M0taNeL^: Pe forum, ca pe server sunt sunete.
--Alexutzu--: Da dar si pe server ar merge un radio nu?
M0taNeL^: Nu. Dupa parerea mea, e bine totul.
--Alexutzu--: Ce parere ai despre noii membrii?
M0taNeL^: Imi place de ei, chiar vor sa invete si se implica in ceea ce fac.
--Alexutzu--: Ai pe vreunu favorizat tie sau sunt toti egali in privinta ta?
M0taNeL^: Nu pot sa raspund la aceasta intrebare. Cu toti ma inteleg la fel in afara de cei noi pt ca nu ii cunosc.
--Alexutzu--: Dar despre activitatea ta pe forum cat si pe server , cum te consideri?
M0taNeL^: Nu pot eu sa raspund la intrebarea asta, pot raspunde doar cei mari. Cat despre activitate, in momentul de fata vreau sa ii las pe cei noi sa invete mai mult.
--Alexutzu--: De o scara de la 1 la 10 care ar fi pozitia ta?
M0taNeL^: Eu m-as evalua la 5, avand in vedere gradul pe forum si de pe server.
--Alexutzu--: Crezi ca va inainta server.ul in top?
M0taNeL^: Da, dar va trebui sa ajute si membrii staff-ului (noi) la acest lucru.
--Alexutzu--: Daca ai ajunge mai sus ca avansare ce ai face primul lucru?
M0taNeL^: Nu stiu ce as face, depinde de cum vor evolua lucrurile, eu ma multumesc cu cat am.
--Alexutzu--: Crezi ca sefii comunitatii sunt prea duri cu ceilalti?
M0taNeL^: Nu, deloc. Ei chiar ii incurajeaza si ii ajuta sa se descurce cat mai bine cu putință.
--Alexutzu--: Cam atatea am avut de intrebat. Iti multumesc ca ai participat la acest interviu.
[b]M0taNeL^: Multumesc si eu pentru intrebarile puse, sper ca am fost de ajutor.
--Alexutzu--: Ai fost de mare ajutor. Iti doresc in continuare numai bine si multa bafta in urmatoarea relatie. 21
M0taNeL^: Multumesc si sper sa fiu invitat la nunta. 21
--Alexutzu--: Mai dureaza pana la nunta. 21

Aplauze va rog!!! 103
                                                DoN't ToUcHe My PhOnE GiRl

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Expand chat
This forum uses Krzysztof "Supryk" Supryczynski addon.