Pana acum am obtinut 13% din 60 de euro.
Ajuta comunitatea cu o donatie si primesti in schimb VIP permanent pe server-ul CS.NextGamer.Ro si pe forum !

Kinguin PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS - 728x90

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread Contributor: iNcroyabLe.Ce telefon ai?
-Firma : Samsung

-Model : Galaxy alpha
-De ce ai ales acest telefon? : Datorită componentelor pe care le are, și datorită memoriei.
Reply
Firma: Huawei
Model: P10 lite
De ce ai ales acest telefon?: Mi-a placut cum arata si ce specificatii are.
[Image: giphy.gif]

Dream it. Believe it. Achieve it.
Reply
Firma: iPhone
Model: 4s
De ce ai ales acest telefon?: Nu l am ales eu, am fost obligat! Ajutati-ma sa scap de el . 24)
Reply
Firma: SAMSUNG
Model: Galaxy J7 2017
De ce ai ales acest telefon?: Pentru android si pentru claritatea la poze! 4
Reply
Firma: SAMSUNG
Model: Galaxy J5 2015
De ce ai ales acest telefon?: de atat am avut bani acum 2 ani 21 si nu l.am schimbat pentru ca merge bine.
                                                DoN't ToUcHe My PhOnE GiRl
Reply
-Firma : Vodafone
-Model : Smart 7
-De ce ai ales acest telefon? : ca era cel mai ieftin, mi am spart iphone ul si nu am mai avut bani 21
Reply
Firma- LG
Model- Xpower
De ce ai ales acest telefon-Pentru ca asta la ales iubita nu eu!! 24)
[Image: Rr5M1xQ.gif]

Reply
Firma - HTC
Model - U11+
De ce ai ales acest telefon? Pentru ca HTC este firma mea preferata, mi s-a parut un telefon mult mai bun fata de competitori, la un pret mai mic, si pentru ca acesta este telefonul care trebuia, initial, sa fie Google Pixel 2XL (am vrut un telefon mare)
Reply
-Firma : Samsung
-Model : Galaxy S6
-De ce ai ales acest telefon? : L-am ales in principal pentru camera care a fost cea mai buna in perioada anului 2015-2016 in materie de smartphone-uri.
De asemenea, fiind un upgrade destul de mare de la un Allview de 700 de lei l-am luat pentru procesorul puternic si pentru fingerprint scanner.
L-am cumparat cu 1000 de lei de pe OLX cu garantie,care a fost pana in Februarie, si vreau sa mentionez ca nu am avut nici o problema cu el pana acum.
Recomand.
Reply
-Firma : HUAWEI
-Model : P10
-De ce ai ales acest telefon? :  Pentru că...HUAWEI, și  pentru că are cameră dubla pe spate, face panoramice 3D, procesor strong, are cititorul de amprenta în față e finuț și oricum îl sparg în maxim un an. 2
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
This forum uses Krzysztof "Supryk" Supryczynski addon.